RODOS PRAHA

....


RODOS PRAHA
Cz En Fr Ru
Novinky

FWD/HWD

V současné době probíhá výroba nového zařízení FWD/HWD osvědčené konstrukce.  Zařízení bude po kalibraci připraveno do rutinního provozu v září 2012. V současné době probíhá stavba přívěsu, jsou soustruženy přesné díly mechanických součástí a jsou objednány speciální díly zhotovované na zakázku u zahraničních dodavatelů. Výroba zakázkových dílů v zahraničí trvá bohužel až 3 měsíce, což prodlužuje značně dobu výroby s čímž je při objednávce zařízení třeba počítat. 

VSHV 

Připravujeme internetovou aplikaci systému hospodaření s vozovkou, která na základě přístupových práv umožní uživatelům on-line práci v daném sektoru silniční sítě. Aplikace bude rozšířena o GIS rozhraní umožňující snadný a rychlý přístup na zvolený úsek silniční sítě a bude v grafické podobě podávat informace o stavu vozovky a plánovaných opravách a údržbových operacích. 

Rozvoj FWD/HWD

Automatický penetrometr

Zjišťování CBR podložních zemin.
Penetrometr poháněný el. motorem s automatickým záznamem penetrace do notebooku. Výpočetní program stanovuje průběh CBR hodnoceného podloží.

Kalibrační vybavení pro FWD/HWD

Slouží ke kalibraci geofonů a siloměrů. Počítačový program zaznamenává měřené hodnoty 10-ti geofonů a referenčního akcelerometru a vypočítá kalibrační konstany každého geofonu.
Kalibrační program zaznamenává hodnoty měřené síly kalibrovaného a referenčního siloměru a vypočte kalibrační konstantu kalibrovaného siloměru.

Hydraulický siloměr

Byl vyvinut pro potřeby kalibrace siloměrů pro FWD/HWD jako referenční siloměr s dvojnásobnou přesností než běžně používané siloměry. Výstup 0-5V, přesnost 0,03%, rozsah 0 - 350kN.

Kontakt

Ing. Pavel Herrmann - RODOS
Kralupská 2/47
161 00 Praha 6
IČO: 64896765
DIČ: CZ511210162

Tel. +420 235 361 220
Mob. +420 608 111 271
E-mail: info@rodos-praha.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporučujeme Hotel Praděd Jeseník -  Hotel Park Ostružná -  Ubytování Lipová Lázně -  Klimatizace a vzduchotechnika -  Interiery na zakázku -  Výroba z nerez oceli -  CMS, e-shop, rezervace,